– ŁKS Łódź – Garon Park (Wielka Brytania) 1:1,
– ŁKS Łódź – Chesterfield (Wielka Brytania) 9:0.

– ŁKS Łódź – HAV UK (Wielka Brytania) 1:1,
– ŁKS Łódź – Chesterfield (Wielka Brytania) 3:1,
– ŁKS Łódź – Billericay Town (Wielka Brytania) 1:1.

Półfinał.
ŁKS Łódź – HAV UK (Wielka Brytania) 3:1.

Finał.
ŁKS Łódź – Arminia Bielefeld (Wielka Brytania) 0:2.
Wychodzimy żelazną szóstką – Jaro w środku defensywy, Wiesiu i Tomek po bokach. przed nimi Cebulowy, na skrzydłach Butcher i Lewy. Spokojny początek meczu, rywale z respektem. Mamy rzut wolny, Cebulowy błyskawicznie uruchamia Lewego, który jest sam na sam z bramkarzem Arminii… Ech, nie udało się. Nikt nie ma pretensji, gramy dalej… Z każdą minutą coraz groźniej pod naszą bramką. Po jednym ze starć z rywalem, Tomkowi leci krew z nosa. Krzyczymy do sędziego, żeby choć na chwilę przerwał grę. Udaje, że nie wie o co chodzi. – Chusteczkę, dajcie mi chusteczkę – prosi Tomek. W tym momencie Niemcy strzelają gola. Trudno mieć do nich pretensje. Nie było gwizdka, więc grali… Rzucamy się do ataku. Kilka groźnych akcji, Cebulowy co chwila bombarduje ich bramkę. Niestety bezskutecznie. Idzie szybka kontra, Jaro broni ale jest dobitka, którą musi już zatrzymać ręką, co jest niedozwolone. Rzut karny i 2:0 dla Arminii. Dopiero wtedy poznajemy klasę rywala. Do końca meczu grają bardzo spokojnie, szeroko, szanują piłkę. Ciężko ją odebrać gdy nie można biegać. Przegrywamy ale nie ma dramatu. Przyjechaliśmy po naukę, a dotarliśmy do finału. VIVA ŁKS