Warszawa

Warto zapamiętać.
Z powodu urazu stawu skokowego, w meczu nie mogła wystąpić Katarina Lazović.

Opis.
Był to mecz osiemnastej kolejki sezonu 2019/2020 rozgrywek Tauron Liga – 84. edycji mistrzostw Polski w piłce siatkowej kobiet. Rozgrywki po raz 67. przeprowadzano w formule ligowym, a po raz 15. w postaci ligi zawodowej, organizowanej przez Polską Ligę Siatkówki pod egidą Polskiego Związku Piłki Siatkowej (PZPS).

1. set.
Od początku prowadził ŁKS, powiększając swoją przewagę 12:8, 20:8. Wysokie prowadzenie łodzianki utrzymały do końca i wygrały pierwszą partię do 11.

2. set.
W drugim secie, łodzianki zatrzymywały rywalki blokiem, dzięki czemu w meczu prowadziły już 2:0.

3. set.
Początek trzeciego seta był wyrównany. Obie drużyny walczyły punkt za punkt do stanu 13:13.
Dzięki skutecznym atakom Aleksandry Wójcik, łodzianki wyszły na prowadzenie, a ostatnią piłkę skutecznym blokiem zdobyła Klaudia Gajewska.

MVP spotkania, została wybrana Krystyna Strasz, która zanotowała 100% pozytywnego przyjęcia.