– drużyny, umówiły się na rozegranie 4 setów, niezależnie od wyniku,
– w drużynie z Radomia, występowała była zawodniczka ŁKS – Krystyna Strasz,

Opis.
Był to pierwszy sparing ŁKS, w okresie przygotowawczym do sezonu 2022/2023.

1. set.
Spotkanie lepiej zaczęły radomianki, które po zaciętych akcjach zdobyły pierwsze trzy punkty.
Przy stanie 13:15, trener Alessandro Chiappini, zdecydował się na podwójną zmianę.
Do ataku, weszła nominalna przyjmująca Lana Scuka, a Andżelikę Gajer na rozegraniu zmieniła uzupełniająca skład juniorka Martyna Łyżwa.
Prowadzenie, przeciwniczki utrzymały do końca i wygrały 25:22 po autowym ataku Aleksandry Gryki.

2.set.
Drugie seta, lepiej rozpoczęły Wiewióry, które szybko osiągnęły przewagę, a po punktowej zagrywce Lany Scuki prowadziły 5:1.
Sporą przewagę, łodzianki utrzymywały w dalszej części seta, a po atakach z drugiej linii Valentiny Diouf, prowadziły już 12:6.
Siatkarki ŁKS, utrzymały przewagę do końca seta i wygrały 25:20.

3.set.
Od początku, znów zaatakowały łodzianki, które po pojedynczym bloku Natalii Dróżdż prowadziły już 6:2.
Tempo gospodyń nieco spadło i Radomka zaczęła odrabiać straty, po skutecznej kontrze skończonej przez Jasek, siatkarki z Radomia zmniejszyły dystans do jednego punktu (15:16).
W końcówce, lepsze okazały się Łódzkie Wiewióry, które znów wrzuciły wyższy bieg i spokojnie rozstrzygnęły tę odsłonę na swoją korzyść, po asie Julity Piaseckiej (25:18).

4.set.
Czwarty set, zaczął się od bardziej wyrównanej gry, niż poprzednie partie.
Zespoły grały niemal punkt za punkt, a po skutecznym bloku Martyny Świrad na tablicy widniał remis 5:5.
Dobre zagrywki Piaseckiej, wyprowadziły łodzianki na prowadzenie 11:6.
ŁKS zamknął to spotkanie wynikiem 25:22.