Developres SkyRes Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź 3:0
(25:23, 25:19, 25:12)

Sezon 2020/2021 - Polska Liga Siatkówki Kobiet - najwyższy poziom rozgrywkowy

2020-11-06

Rzeszów

Był to mecz ósmej kolejki sezonu 2020/2021 rozgrywek Tauron Liga – 85 edycji mistrzostw Polski w piłce siatkowej kobiet, po raz 68 przeprowadzana w formule rozgrywek ligowych, a po raz 16 w postaci ligi zawodowej, organizowanej przez Polską Ligę Siatkówki pod egidą Polskiego Związku Piłki Siatkowej (PZPS).

Partia bardzo wyrównana, obie drużyny seriami zdobywały punktu aż do wyniku 23:23.
Ostatni punkt w meczu zdobyła z zagrywki Anna Stencel i to rzeszowianki wyszły na prowadzenie w meczu 1:0.

Przez całego seta, gospodynie miały trzy-czteropunktowe prowadzenie, które utrzymały do końca partii i prowadziły w meczu już 2:0.

W tej partii, na boisku dominowały gospodynie 8:3, 18:8 i nie pozwoliły odrobić strat łodziankom, wysoko wygrywając trzeciego seta i cały mecz 3:0.

MVP spotkania została wybrana Kiera Van Ryk, która zdobyła 18 punktów.