Adrian Klimczak odchodzi z ŁKS Łódź

Łódź 2022

Sekcja.
Piłka nożna

Data wydarzenia.
2022-06-09

Miejsce wydarzenia.
Łódź

Opis.
Po blisko czterech latach Adrian Klimczak żegna się z Łódzkim Klubem Sportowym. Na transfer definitywny 24-letniego obrońcy zdecydowała się Wieczysta Kraków.

Były piłkarz m.in. Arki Gdynia pojawił się w Łodzi w grudniu 2018 roku i bardzo szybko stał się ważną częścią zespołu, który pod wodzą trenera Kazimierza Moskala wywalczył wtedy awans do ekstraklasy. Kolejne rozgrywki, już w piłkarskiej elicie, lewy defensor też rozpoczął w wyjściowej jedenastce, ale w trzecim spotkaniu tamtego sezonu doznał poważnej kontuzji, która wykluczyła go z gry na blisko dwa miesiące. W sumie zawodnik rozegrał w barwach ŁKS-u 21 meczów w ekstraklasie.

W sezonach 2020/2021 i 2021/2022 na zapleczu piłkarskiej elity piłkarz 48 razy wybiegał na boisko, zdobył jednego gola (w wygranym 2:0 derbowym meczu na stadionie Widzewa) i zanotował pięć asyst. Rozegrane pod koniec maja spotkanie z GKS-em w Katowicach było 83. i przy okazji ostatnim występem piłkarza w barwach naszego klubu.

Na transfer definitywny 24-letniego obrońcy zdecydowała się czwartoligowa obecnie Wieczysta Kraków, która wkrótce zagra w barażach o awans do trzeciej ligi.


Źródło informacji.
lkslodz.pl / Facebook - ŁKS Łódź

Autor.
slepson91

STRONY POŚWIĘCONE ŁKS ŁÓDŹ

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this