Developres SkyRes Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź 0:3
(25:27, 23:25, 23:25)

Sezon 2020/2021 - Polska Liga Siatkówki Kobiet - najwyższy poziom rozgrywkowy

2021-03-29

Rzeszów

Był to pierwszy mecz półfinałowy fazy play-off Tauron Ligi o awans do finału rozgrywek o tytuł Mistrzyń Polski.

Początek spotkania był bardzo wyrównany aż do stanu 24:24. Pierwszą partię zakończyła asem serwisowym Katarzyna Zaroślińska-Król.

Drugi set również był bardzo wyrównany 21:21, ale wejście Klaudii Alagierskiej na zagrywkę i skuteczne ataki Katarzyny Zaroślińskiej-Król pozwoliły drużynie z Łodzi wygrać seta i objąć prowadzenie w meczu 2:0.

Trzecią partię lepiej zaczęły gospodynie – prowadzenie 6:2 i 14:10. Determinacja w drużynie z Łodzi pozwoliła odrobić straty i objąć prowadzenie, którego łodzianki już nie straciły i doprowadziły do zwycięstwa w meczu 3:0.

MVP spotkania została wybrana Katarina Lazović, która zdobyła 13 punktów.

– Katarina Lazović,
– Nadja Ninković,
– Britt Bongaerts,
– Katarzyna Zaroślińska-Król,
– Magdalena Saad (Libero),
oraz Joanna Pacak, Krystyna Strasz i Ann Kalandadze.
Trener: Michal Masek.

ŁKS Commercecon Łódź – wywiad z Magdaleną Saad i Michalem Maskiem po pierwszym meczu półfinałowym