DPD IŁCapital Legionovia Legionowo – ŁKS Commercecon Łódź 3:1
(25:22, 20:25, 25:17, 25:17)

Sezon 2020/2021 - Polska Liga Siatkówki Kobiet - najwyższy poziom rozgrywkowy

2021-02-13

Legionowo

Był to mecz dwudziestej kolejki sezonu 2020/2021 rozgrywek Tauron Ligi – 85. edycji mistrzostw Polski w piłce siatkowej kobiet. Rozgrywki po raz 68. przeprowadzano w formule ligowym, a po raz 16. w postaci ligi zawodowej, organizowanej przez Polską Ligę Siatkówki pod egidą Polskiego Związku Piłki Siatkowej (PZPS).

Pierwszy set był bardzo wyrównany do stanu 20:20, ale wejście na zagrywkę Oliwii Różański, pozwoliło gospodyniom zdobyć przewagę i doprowadzić prowadzenie do końca seta.

ŁKS w drugim secie miał trzy-czteropunktową przewagę, którą utrzymał do końca i w meczu doprowadził do remisu 1:1.

W trzecim secie na boisku dominowały zawodniczki z Legionowa 20:9 i utrzymały wysoką przewagę, wychodząc na prowadzenie 2:1.

Czwartą partię lepiej zaczęły gospodynie 7:0, 18:10. Legionowianki, grały skutecznie do końca i to one po ostatnim gwizdku sędziego cieszyły się z trzech punktów.

MVP spotkania, została wybrana Shelly Stafford, z dorobkiem 17 punktów. Najlepszą siatkarką ŁKS została wybrana Krystyna Strasz, która miała 42% w pozytywnym przyjęciu.