Garmin Ultra Race Gdańsk

Gdańsk 2021

Rodzaj zawodów.
zawody / turniej

Sekcja.
Łódź Kocha Sport

Data wydarzenia.
2021-12-04

Miejsce wydarzenia.
Gdańsk

Opis.
Garmin Ultra Race in Poland, to cykl biegów ultra, odbywający się w trzech lokalizacjach. W maju biegacze spotykają się w Myślenicach, we wrześniu u podnóża Gór Stołowych w Radkowie, natomiast finał cyklu odbywa się zimną w Gdańsku. I właśnie na finałowy cykl do Gdańska wybrali się nasi zawodnicy, sprawdzić swoje możliwości na jednym z czterech dostępnych dystansów (12, 27, 53 i 84 km).

Naszą drużynę reprezentowała Sylwia, Agnieszka, Piotr oraz Michał, a wszyscy zgodnie wybrali dystans 27 km z przewyższeniami +/- 600m. I chociaż minął dopiero pierwszy miesiąc treningów po roztrenowaniu, a same zawody miały być dobrą zabawą i kolejnym cennym doświadczenie, to jednak nie zmienia to faktu, że zawsze dajemy z siebie max i godnie reprezentujemy biało-czerwono-białe barwy.  Nie inaczej było i tym razem, kiedy to po niemałym wysiłku z ust naszych zawodników nie schodził „banan” (dosłownie i w przenośni ), ale także za sprawą Agnieszki #królowejGUR. Aga dopisała kolejne pudło do swej nie małej już kolekcji, tym razem zwyciężając w kategorii K40. I chociaż, jak sama wspomniała – od połowy już tylko człapałam, to jednak musiało to być całkiem szybkie człapanie, skoro wystarczyło na zwycięstwo w kategorii.

Garmin Ultra Race Gdańsk 2021 był świetnie zorganizowaną imprezą i fantastycznym biegiem, idealnie wpisującym się początek okresu przygotowawczego. Na ten bieg z chęcią powrócimy.

Garmin Ultra Race Gdańsk 2021 – bieg na 27 km:
 14. Michał – 02:13:54
 48. Agnieszka – 02:30:23 / K40-1
 184. Piotr – 03:02:46
 189. Sylwia – 03:03:15

Źródło informacji.
https://www.facebook.com/LodzKochaSport/

Autor wpisu.
Adam Filipiak

STRONY POŚWIĘCONE ŁKS ŁÓDŹ

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this