Javi Moreno nowym piłkarzem ŁKS Łódź

Łódź 2021

Sekcja.
Piłka nożna

Data wydarzenia.
2021-06-25

Miejsce wydarzenia.
Łódź

Opis.
Javi Moreno został nowym zawodnikiem Łódzkiego Klubu Sportowego. 24-letni hiszpański skrzydłowy podpisał trzyletni kontrakt, obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku.

Javier Moreno Sánchez rozpoczął grę w piłkę nożną w rodzinnej Almerii i właśnie w barwach klubu z tego miasta występował w rozgrywkach Segunda Division – Grupo IV (UD Almería B), zaliczając w trakcie trzech sezonów 37 meczów. Latem 2019 roku Javi Moreno dołączył do UCAM Murcia CF i w tej z kolei drużynie rozegrał w sumie w różnych rozgrywkach 43 spotkania, zdobył 5 goli, a kilka tygodni przed podpisaniem kontraktu z ŁKS Łódź, był bliski wywalczenia z zespołem z południowo-wschodniej Hiszpanii awansu na zaplecze La Liga.

– Almeria to dla mnie szczególny klub. Dał mi możliwość rozwoju i pozwolił dzielić szatnię ze wspaniałymi piłkarzami. Przeżyłem tam wiele niezapomnianych chwil. Jeśli chodzi o UCAM Murcia, to jestem im bardzo wdzięczny, że mi zaufali. Mogłem tam pokazać swoje umiejętności i rozwijać się, co teraz pozwoliło mi dotrzeć tutaj, czyli do ŁKS – stwierdził zawodnik, którego atutami są drybling, szybkość i umiejętność gry kombinacyjnej.

Javi Moreno został siódmym Hiszpanem w historii ŁKS, po Danim Ramirezie, Pirulo, Antonio Dominguezie, Carlosie Morosie Gracii, Samu Corralu oraz Nacho Monsalve.


Źródło informacji.
lkslodz.pl / Facebook - ŁKS Łódź

Autor.
slepson91

STRONY POŚWIĘCONE ŁKS ŁÓDŹ

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this