ŁKS Commercecon Łódź – Calcit Volley Kamnik 3:0
(25:18, 25:11, 25:17)

Sezon 2020/2021 - Liga Mistrzyń - CEV Volleyball Champions League - Women

Puchary Europejskie

2020-10-06

Był to pierwszy mecz, 2 rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzyń sezonu 2020/2021 (oficjalna nazwa 2021 CEV Volleyball Champions League – Women) – 21 sezon Ligi Mistrzyń rozgrywanej od 2000 roku, organizowanej przez Europejską Konfederację Piłki Siatkowej (CEV) w ramach europejskich pucharów dla żeńskich klubowych zespołów siatkarskich z Europy.

Przez cały pierwszy set, ŁKS utrzymywał trzy-czteropunktowe prowadzenie, a ostatni punkt łodzianki zdobyły dzięki błędnej zagrywce Martiny Guiggi.

W tej partii na boisku dominowały “Łódzkie Wiewióry”, które szybko wywalczyły wysoką przewagę 17:5 i utrzymały ją do końca seta.

Początek trzeciego seta był wyrównany do stanu 10:10, ale wejście na zagrywkę Katariny Lazović pozwoliło wywalczyć eŁKaeSiankom przewagę, którą utrzymały do końca, a ostatni punkt w meczu zdobyła atakiem Joanna Pacak.

MVP spotkania została wybrana Katarina Lazović, z dorobkiem 15 punktów.