ŁKS Commercecon Łódź – E. Leclerc Moya Radomka Radom 2:4 (18:25, 22:25, 25:21, 16:14, 13:15, 13:15)

Przed sezonem 2021/2022

mecz towarzyski/sparing

2021-09-09

Był to trzeci sparing ŁKS podczas przygotowań do sezonu 2021/2022.

Warto zapamiętać:
– trenerzy umówili się na rozegranie 3 setów i 3 tie-breaków,
– na boisku w koszulkach zespołu z Radomia zameldowały się 3 siatkarki występujące w poprzednim sezonie w ŁKS: Katarzyna Zaroślińska – Król, Aleksandra Wójcik i Aleksandra Szczepańska (Pasznik),
1. set. Lepiej zaczęły siatkarki z Radomia (5:1). Łodzianki próbowały odrobić straty, ale drużyna przyjezdna do końca utrzymała wysokie prowadzenie
2. set. Gra była bardzo wyrównana. Do stanu 22:22 obie drużyny seriami zdobywały punkty. W końcówce dzięki mocnym zagrywkom Katarzyny Zaroślińskiej – Król, Radom doprowadził do zwycięstwa.
3. set. na boisku dominowały Łodzianki (16:9). Ostatni punkt skutecznym atakiem zdobyła Joanna Pacak i w meczu było 2:1 dla Radomia.
4. set. Gra była bardzo wyrównana. Obie drużyny walczyły punkt za punkt do stanu 14:14. Ostatnie dwa punkty zdobył ŁKS i w meczu był remis 2:2.
5. i 6. set. Przebieg ostatnich dwóch setów była bardzo podobny. W każdym z nich Radomianki miały dwu-trzypunktowe prowadzenie, które utrzymywały do końca i w całym meczu to One wygrały 4:2.