Opis.
Był to pierwszy mecz siatkarek ŁKS podczas turnieju Commercecon Cup.

Warto zapamiętać:
– Trener ŁKS miał do dyspozycji 13 siatkarek,
– zabrakło w składzie Katariny Lazović, która wraz z reprezentacją Serbii brała udział w Pucharze Świata w Japonii,
– organizatorem turnieju był klub ŁKS Commercecon Łódź.

1. set.
Na początku pierwszego seta obie drużyny grały punkt za punkt. Po ataku Ewy Kwiatkowskiej w antenkę, 6:5 prowadziły Policzanki. Chwilę później znów był remis, dzięki asowi serwisowemu Ewy Kwiatkowskiej. Podwójny blok na Natalii Skrzypkowskiej dał rywalkom przewagę 14:12. Przy stanie 20:17 dla Policzanek o czas poprosił trener Marek Solarewicz. Zespół przyjezdny utrzymywał przewagę punktową i o kolejną przerwę trener ŁKS poprosił przy stanie 19:22. Po bloku na Wilmie Salas Łodzianki traciły już tylko jeden punkt, ale piłkę setową miał w górze Chemik. “Zimną krew” zachowała Daria Szczyrba i w walce na siatce to ona była górą (24:24). Przy dobrej zagrywce Klaudii Gajewskiej atak w kontrze skończyła Natalia Skrzypkowska i w końcówce 1. partii mieliśmy wiele emocji. Ostatecznie jednak zwyciężyły 35:33 siatkarki Chemika Police.

2. set.
Od mocnego uderzenia rozpoczęły drugiego seta zawodniczki z Polic i szybko wyszły na prowadzenie 7:3. Wiewióry powoli odrabiały punkty, po ataku Darii Szczyrby traciły do rywalek dwa oczka (6:8), a doskonałe Jej zagrywki doprowadziły do remisu po 9. Przy stanie 10:10 o czas poprosił trener Ferhat Akbas. Przerwa poskutkowała, bowiem rywalki szybko zdobyły kilka punktów z rzędu (15:11). Podwójny blok Kwiatkowska/Edelman na Mędrzyk zmniejszył straty EŁKaeSianek do dwóch punktów (14:16). Punktowe zagrywki Marleny Kowalewskiej dały Chemikowi prowadzenie 22:18. W drugiej odsłonie Chemik Police zwyciężył 25:21 po ataku Wilmy Salas.

3. set.
Trzecią partię lepiej rozpoczęły gospodynie i to One wyszły pierwsze na kilkupunktowe prowadzenie. Po ataku Joanny Pacak ze środka, ŁKS wypracował sobie przewagę 11:6. Blok na Natalii Skrzypkowskiej zmniejszył straty Policzanek do trzech punktów, a przy stanie 12:10 o czas poprosił trener Marek Solarewicz. As serwisowy Wilmy Salas wyrównał wynik na 12:12, a po kolejnej akcji Chemik wyszedł na prowadzenie. O kolejną przerwę szkoleniowiec ŁKS prosił przy stanie 14:17. Po ataku Iriny Trushkiny Policzanki prowadziły już 21:16. Seta i cały mecz zakończył atak Natalii Mędrzyk.