ŁKS Commercecon Łódź – IŁ Capital Legionovia Legionowo 3:0

2021-09-14

Miejsce wydarzenia.
Mława

Warto zapamiętać:
– trener ŁKS, do dyspozycji w tym meczu nie miał Veronicy Jones-Perry i Roberty Ratzke,
– funkcję kapitana Łódzkich Wiewiór pełniła Paulina Maj-Erwardt.

Opis.
Był to pierwszy mecz siatkarek ŁKS Commercecon Łódź, w ramach Memoriału Grzegorza Morawieckiego.

1. set.
Mecz lepiej zaczęły przeciwniczki, wychodząc na prowadzenie 6:1, wtedy o czas poprosił trener Michal Masek.ŁKS, szybko odrobił straty 10:10, reszta seta była bardzo wyrównana, obie drużyny zdobywały punkt za punkt do stanu 21:21. Zmiana na rozegraniu w ŁKS (Gajer-Cabajewska), przyniosła skutki, co doprowadziło do zwycięstwa Wiewiór w pierwszym secie 25:21.

2. set.
W drugim secie na boisku na pozycji atakującej pojawiła się Weronika Sobiczewska. Od początku łodzianki zbudowały dwu-trzypunktową przewagę, którą utrzymały do końca i w meczu prowadziły już 2:0.