Łukasz Sekulski
odchodzi z ŁKS Łódź

Łódź 2021

Sekcja.
Piłka nożna

Data wydarzenia.
2021-07-13

Miejsce wydarzenia.
Łódź

Opis.
Łukasz Sekulski opuszcza ŁKS. Napastnik rozwiązał kontrakt z klubem z alei Unii za porozumieniem stron. 26 lipca Sekulski podpisał dwuletni kontrakt z Wisłą Płock i w swoim rodzinnym mieście będzie kontynuował piłkarską karierę.

Wychowanek płockiego Stoczniowca, który w przeszłości występował w Rakowie Częstochowa, Wiśle Płock, Stali Stalowa Wola, Jagiellonii Białystok, Koronie Kielce, Piaście Gliwice i rosyjskim SKA Chabarowsk, pojawił się w Łodzi na początku 2019 roku. Napastnik pomógł „Rycerzom Wiosny” wywalczyć pół roku później awans do ekstraklasy, m.in. zdobywając dwa zwycięskie gole w spotkaniu z GKS-em Jastrzębie, dzięki którym łodzianie świętowali wtedy już dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek.

Łukasz Sekulski reprezentował barwy Łódzkiego Klubu Sportowego w pierwszej lidze, ekstraklasie oraz rozgrywkach Pucharu Polski. W sumie z przeplatanką na piersi rozegrał 64 mecze, zdobył 20 goli i zanotował 3 asysty. Dodajmy, że popularny „Sekul” znajduje się na siódmym miejscu w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców w historii ŁKS-u na zapleczu ekstraklasy (15 bramek). W zakończonym niedawno sezonie 30-letni snajper rozegrał 30 ligowych meczów i zdobył 9 goli.


Źródło informacji.
lkslodz.pl / Facebook - ŁKS Łódź

Autor.
slepson91

STRONY POŚWIĘCONE ŁKS ŁÓDŹ

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this