Maciej Wolski odchodzi z ŁKS Łódź

Łódź 2022

Sekcja.
Piłka nożna

Data wydarzenia.
2022-06-13

Miejsce wydarzenia.
Łódź

Opis.
W przyszłym sezonie w naszej drużynie nie zobaczymy Macieja Wolskiego. Na transfer definitywny 25-letniego piłkarza zdecydowała się Stal Mielec.

Wychowanek Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie spędził w Łódzkim Klubie Sportowym aż cztery i pół roku, przechodząc z ełkaesiakami długą drogę wiodącą od drugoligowych boisk do ekstraklasy. Regularnie pojawiał się w składzie ŁKS-u także w trakcie dwóch ostatnich sezonów na zapleczu piłkarskiej elity. Jeden z najwszechstronniejszych piłkarzy naszego zespołu ostatnich lat, pełnił w drużynie rolę kolejno defensywnego pomocnika, bocznego obrońcy i skrzydłowego, stając się tym samym bardzo ważną częścią zespołu i bezpośrednim uczestnikiem najważniejszych wydarzeń w tym okresie, w tym wspomnianych dwóch awansów.

W sumie zawodnik rozegrał w barwach naszego klubu 134 spotkania (z czego 27 w ekstraklasie i 85 na jej zapleczu), zdobył 8 goli, do tego zanotował 6 asyst. Majowy mecz z Odrą Opole okazał się ostatnim występem piłkarza w ŁKS-ie. Na transfer definitywny 25-letniego obrońcy zdecydowała się Stal Mielec, która w ubiegłym sezonie zajęła 14. miejsce w PKO BP Ekstraklasie. Macieju, dziękując Ci za wszystkie te lata i wiele ważnych chwil spędzonych z nami w al. Unii 2, życzymy Ci powodzenia w dalszej karierze.


Źródło informacji.
lkslodz.pl / Facebook - ŁKS Łódź

Autor.
slepson91

STRONY POŚWIĘCONE ŁKS ŁÓDŹ

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this