Martyna Grajber
nową siatkarką ŁKS Commercecon Łódź

Łódź 2021

Sekcja.
Siatkówka kobiet

Data wydarzenia.
2021-06-25

Miejsce wydarzenia.
Łódź

Opis.
Pierwsze siatkarskie kroki Martyna stawiała w PTPS, aby w 2010 roku rozpocząć naukę i treningi w SMS PZPS Sosnowiec. Trzy lata później została zawodniczką Budowlanych Łódź i grała w tym zespole pięć lat. W 2018 roku przeniosła się do Grupy Azoty Chemik Police. Po trzech latach czas na kolejne wyzwanie i powrót do Łodzi.

W sezonie 2020/2021 Martyna uplasowała się na 1 miejscu w rankingu najlepszych przyjmujących TAURON Ligi, z przyjęciem na poziomie 65,68% wyprzedziła Justynę Łysiak i Marię Stenzel. Nadchodzący sezon będzie dziewiątym w karierze naszej nowej zawodniczki. W minionych rozgrywkach wystąpiła w 27 meczach ligowych, zdobywając łącznie 145 punktów. W sumie przez osiem sezonów zagrała w ponad 200 meczach ligowych i zdobyła dla swoich zespołów ponad 1000 punktów. Ponadto występowała również w rozgrywkach Pucharu i Superpucharu Polski oraz w europejskich pucharach. Martyna dwukrotnie stawała na najwyższym stopniu podium. Ma w dorobku również jeden srebrny i jeden brązowy medal MP. Dwukrotnie wznosiła w górę Superpuchar Polski, a aż cztery razy Puchar kraju.

Z reprezentacją Polski kadetek zajęła piąte miejsce na mistrzostwach Europy oraz czwarte na mistrzostwach świata w 2011 roku, zaś w 2019 roku wygrała z zespołem narodowym seniorek Volley Masters Montreux, zostając również najlepszą przyjmującą tego turnieju.
W tym samym roku podczas Final Four Pucharu Polski została wybrana najlepiej zagrywającą.


Źródło informacji.
lkscommerceconlodz.pl / Facebook - ŁKS Commercecon Łódź

Autor.
Pompon08

STRONY POŚWIĘCONE ŁKS ŁÓDŹ

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this