Niepodległościowa 5

Łódź 2020

Rodzaj zawodów.
zawody / turniej

Sekcja.
Łódź Kocha Sport

Data wydarzenia.
2020-11-14

Miejsce wydarzenia.
Łódź

Opis.
Co się odwlecze, to nie uciecze.
W pierwotnym terminie NIEPODLEGŁOŚCIOWA 5 #LDZ miała odbyć się 7 listopada, jednak w związku z panującymi obostrzeniami zawody musiały zostać wstrzymane, co wyszło organizatorom na plus. Impreza uzyskała status Otwartych Mistrzostw województwa łódzkiego na 5km, co tylko zaostrzyło apetyt startujących biegaczy
Nasza drużyna została godnie zaprezentowana we wszystkich trzech biegach – dzieci, kobiet oraz mężczyzn. Wszechobecny w tym sezonie głód ścigania, a do tego dodatkowa ranga zawodów sprawiły, że łatwo nie było.
Kolejne podium w swojej kategorii  dopisała Aneta, która wśród Pań finiszowała jako 5, podsumowując swój start jako spontaniczny bieg, który dał dużo radości.
Wojtek w pierwotnym terminie mimo wstrzymanej imprezy i tak pojawił się Na Zdrowiu, by sprawdzić się na 5 km trasie i powalczyć o nieoficjalną życiówkę. Jednak samotny bieg bez rywalizacji z innymi zawodnikami to nie to samo i upragnionej „życiówki” nie udało się zdobyć.
Kilka dni na regenerację i czas na drugą rundę. Powiedzieć, że te kilka dni przerwy dobrze zrobiły dla formy Wojtka to nie powiedzieć nic. Nasz senior nie tylko uplasował się na drugim miejscu w swojej kategorii, ustanawiając nową „życiówkę”, ale jakaż to piękna życiówka!  19:08 wynik o którym nie jeden z naszych zawodników marzył i celował podczas startów, jest bez wątpienia dla Wojtka największą nagrodą za ten jakże trudny sezon startowy.
Trzecie podium tego dnia uzupełnił Jarek, plasując się na trzecim miejscu w kategorii M50-59.

Miejsca oraz rezultaty naszych zawodników:
KIDS 2014-2016
2. Leoś

KIDS 2010-2011
4. Oliwier

Kobiety
5. Aneta – 21:21 / 2M K40-49

Mężczyźni
11. Wojtek – 19:08  / 2M M50-59
20. Jarek – 20:13 / 3M M50-59
59. Piotr – 25:13

Źródło informacji.
https://www.facebook.com/LodzKochaSport/

Autor wpisu.
Adam Filipiak

STRONY POŚWIĘCONE ŁKS ŁÓDŹ

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this