Piątka za Piątkę

Łódź 2023

Rodzaj zawodów.
zawody / turniej

Sekcja.
Łódź Kocha Sport

Data wydarzenia.
2023-02-18

Miejsce wydarzenia.
Łódź

Opis.
5000 metrów za 5000 karnetów. Trener piłkarzy ŁKS Łódź Kazimierz Moskal rzucił wyzwanie wszystkim sympatykom Łódzkiego Klubu Sportowego, a Ci sprostali zadaniu. Efekt, wspólny biegowy trening w parku Na Zdrowiu.

Jak tylko pojawił się challenge trenera Moskala, zadeklarowaliśmy swoją obecność i gotowość w pomocy tego przedsięwzięcia. Mimo krótkiego terminu oraz mało sprzyjających warunków frekwencja dopisała. W sobotnie przedpołudnie przy stadionie Króla pojawiło się około 130 biegaczy gotowych na wspólne pokonanie dystansu 5 km. Po wspólnej fotografii przyszła pora na „odprawę” trenera, po której wyruszyliśmy w stronę parku, a za trasę obraliśmy dobrze znany szlak z biegu pamięci Żołnierzy Wyklętych – Tropem Wilczym.
Uzyskane rezultaty tego dnia nie były istotne. Liczył się dobry, spokojny trening z trenerem Moskalem oraz Naszą drużyną. W trakcie biegu zadbaliśmy o komfort i bezpieczeństwo wszystkich uczestników, tak aby każdy mógł poczuć się zaopiekowanym i nie pozostawionym samemu sobie. Po zakończonym treningu przyszła kolej na wspólne zdjęcia z trenerem, rozmowy i ogólnie miło spędzony czas w gronie biało-czerwono-białej rodziny, albowiem w biegu udział wziął również sztab trenerski ŁKS Commercecon Łódź
Gorąco wierzymy, że sobotni wspólny trening będzie początkiem czegoś pięknego, a wkrótce na biegowe ścieżki zaglądać będzie coraz więcej sympatyków ŁKS-u.

Źródło informacji.
https://www.facebook.com/LodzKochaSport/

Autor wpisu.
Adam Filipiak

STRONY POŚWIĘCONE ŁKS ŁÓDŹ

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this